MiracHome Mobilya & Dekorasyon

Sektörde 30 yılın üzerinde birikim ve tecrübeli kurucu ekibi ve özellikle uluslararası yeni bir marka hedefi ile 2017 yılında kurulan Miraç Koltuk Mobilyaları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (MiracHome), yaptığı yenilikçi yatırımların yanı sıra benimsediği kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle kısa sürede öncü firmalar arasındaki yerini almayı başarmış bulunmaktadır.

Yerel olarak olduğu gibi ulusal ve uluslararası pazarlarda da en deneyimli firmalar kategorisinde yer alan firmamız, yenilikçi, modern, fonksiyonel ve en güncel akımları (trendleri) siz değerli müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Sürekli yenilenen mağazacılık anlayışımız ve internet üzerinden tanıtım ve alış-veriş imkânları ile Türkiye’nin 81 ili ve Dünyanın değişik ülkelerindeki “mutlu müşteri” halkamızı genişleterek büyümekteyiz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki mutlu müşteri en iyi tanıtım ve biricik zenginlik kaynağımızdır.

MiracHome olarak her zaman yenilikçi düşünerek ve müşteri önerilerini ciddiyetle dikkate alarak sektöre yön vermek, istek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek heyecan kaynağımız ve önceliğimizdir.

 

Vizyonumuz

Değişimde süreklilik ve en iyi kalite-maliyet anlayışıyla MiracHome’u mobilya sektöründe dünya markası haline getirmek.

 

Misyonumuz

Yenilikçi müşteri beklentileri doğrultusunda; tüm yaşam alanlarına güven, kalite ve değer katan, bireysel bakışları, kültürel zenginlikleri ve tercihleri yansıtan ürün model ve tasarım çeşitliliği ile tüketici memnuniyetinde belirleyici ve farklı olmak.

 

 Değerlerimiz

Müşteri odaklı, yenilikçi, güvenilir, sinerjik ve rekabetçi temel değerlerimiz doğrultusunda hizmet, konfor ve ekonomik katma değer üretmek.